Menu

Profesjonalne doradztwo    Szybka dostawa    Gwarancja jakości ceny FB  ✸  +48 690 233 886  ✸  sklep@fumio.pl

Łóżka na antresoli

Nie tylko mała przestrzeń w pokoju dzieci zmusza na kupno łóżka na antresoli ale też dzieci mają naturalną potrzebę wspinaczki, rozwijania swojej sprawności fizycznej, eksploracji różnych poziomów mieszkania. Dlatego łóżka antresole to nie tylko mebel do spania. To także okazja do zabawy i zadbania o prawidłowy rozwój fizyczny twojego dziecka.

Antresole

Łóżko antresola ze schodami KIMI Step Łóżko antresola ze schodami KIMI Step
Warianty: SB
Cena: 4 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko antresola ze schodami LUMI Step Łóżko antresola ze schodami LUMI Step
Warianty: SB
Cena: 4 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko antresola wysoka MING z regałem Łóżko antresola wysoka MING z regałem
Warianty: SB
Cena: 2 299,00 zł 2 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -8 %
Antresola dwuosobowa TWIN rozmiary i kolory Antresola dwuosobowa TWIN rozmiary i kolory
Warianty: SB
Cena: 2 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko antresola DENVER - 6 kolorów Łóżko antresola DENVER - 6 kolorów
Warianty: MB
Cena: 2 299,00 zł 2 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -8 %
Łóżko piętrowe z biurkiem Antresola Mobi M20 Łóżko piętrowe z biurkiem Antresola Mobi M20
Warianty: Meblar
Cena: 2 255,06 zł 2 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -6 %
Łóżko piętrowe Tom Łóżko piętrowe Tom
Warianty: Lenart
Cena: 2 309,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko piętrowe z dużą szafą DENVER Łóżko piętrowe z dużą szafą DENVER
Warianty: MB
Cena: 3 349,00 zł 3 549,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -6 %
Łóżko antresola podwójna DUO Łóżko antresola podwójna DUO
Warianty: SB
Cena: 3 799,05 zł 3 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -5 %
Łóżko antresola podwójna DUO ze schodami Łóżko antresola podwójna DUO ze schodami
Warianty: SB
Cena: 6 840,00 zł 7 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -5 %
Łóżko antresola ze schodami IMPERIAL Gwarancja zadowolenia Łóżko antresola ze schodami IMPERIAL Gwarancja zadowolenia
Warianty: SB
Cena: 4 099,00 zł 4 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -5 %
Łóżko antresola FAME rozmiary i kolory
Łóżko antresola FAME rozmiary i kolory
Warianty: SB
Cena: 1 599,00 zł 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -6 %
Łóżko na antresoli z bocznym wejściem FAME Łóżko na antresoli z bocznym wejściem FAME
Warianty: SB
Cena: 1 599,00 zł 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -6 %
Łóżko antresola ze schodami IMPERIAL ekspozycja w SHOWROOM Łóżko antresola ze schodami IMPERIAL ekspozycja w SHOWROOM
Warianty: SB
Cena: 4 099,00 zł 4 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • -5 %

Łóżka na antresoli

Łóżka antresole z drzewa sosnowego

Najpopularniejsze modele w naszym sklepie są wykonane z bezsękowego drzewa sosnowego. Jest to drewno wysokiej jakości, które jest mniej narażone na zniszczenia. Dzięki temu twoje dziecko będzie bezpieczne, a łóżko antresola może mu posłużyć przez wiele lat.

Łóżko piętrowe z płyty laminowanej

Inną opcją jest zakupienie łóżka z płyty laminowanej. Jest to materiał tańszy, lżejszy i dlatego można go przeznaczyć do bardziej intensywnego wykorzystania. Łóżko piętrowe z płyty laminowanej jest równie bezpieczne jak łóżko drewniane. Płyta laminowana nadaje się do dalszego dekorowania i malowania. Nie powinno być też wielkiej szkody kiedy dziecko ją zarysuje. To materiał „do zużycia”.

Model dostępny w sklepie Fumio jest stylowy, dobrze wpasuje się do każdej przestrzeni i posiada dodatkowe funkcje – szafę oraz miejsce do pracy.

Łóżka antresole domki

Możliwość spania tuż pod sufitem i codziennego wspinania się po drabince dla wielu dzieci jest już wielką atrakcją. Żeby zapewnić dodatkowe możliwości zabawy część łóżek sprzedawanych w sklepie w Warszawie ma kształt domku. Kształt został tylko zamarkowany za pomocą szkieletowej konstrukcji. Resztę zostawiamy do własnej aranżacji dzieciom i rodzicom. Dach można zakryć tkaniną lub innym lekkim materiałem. Można też zawiesić ozdoby bezpośrednio na listwach. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie na nich lampek ledowych, co zapewni dodatkowe źródło łagodnego światła i bajkowy charakter pokoju. Łóżko antresola domek otwiera przed dziećmi i rodzicami duże możliwości zabawy. Wystrój można zmieniać wielokrotnie w zależności od pomysłów i potrzeb.

W naszym sklepie znajdziecie inne meble z motywem domku. Można je wykorzystać do dopełnienia niezwykłego wystroju dziecięcego pokoju.

Łóżka na antresoli z biurkiem

Jednoosobowe łóżka piętrowe można wykorzystać do różnych aranżacji. Jednym z popularnych sposobów wykorzystania przestrzeni pod miejscem do spania są łóżka na antresoli z biurkiem. Dzięki umieszczeniu biurka pod łóżkiem zyskuje się dużo miejsca w pokoju. Jest to zwłaszcza świetny pomysł na szybką aranżację niewielkiego pomieszczenia. Trzeba tylko pamiętać, żeby dziecko miało dobry dostęp do oświetlenia, najlepiej dziennego.

Łóżka antresole z biurkiem mogą zapewnić lepsze skupienie w czasie pracy. Częściowo osłonięta przestrzeń do pracy pozwala skoncentrować się na zadaniach. Takie łóżka na antresoli dla dzieci, które mają problemy z koncentracją tworzą przyjazną przestrzeń, która nie atakuje malucha niepotrzebnymi bodźcami.

Łóżko antresola z szafą

Dwupoziomowy charakter łóżka pozwala umieścić w jednym meblu jak najwięcej części funkcjonalnych. W naszym sklepie dostępne jest również łóżko antresola z szafą. Dodatkowo ma ono biurko i półki. Dzięki temu duża część pokoju dziecka zostaje szybko zorganizowana. Szafa jest wysoka, z drążkiem na wieszaki i dodatkową półką na ubrania.

Dodatkowo zadbano o to, żeby dziecko było bezpieczne. Mebel ma zaokrąglone wszystkie wystające elementy. To może być ulubione miejsce do pracy spania i zabawy dla twojego dziecka.

Kolorystyka łóżek

Jak wszystkie inne łóżka dla dzieci w naszym sklepie, te na antresoli są zróżnicowane. Kolorystyka zależy od wybranego modelu. Niektóre łóżka na antresoli mają jedną lub dwie opcje kolorystyczne. W przypadku łóżek sosnowych możecie wybrać naturalne drewno, lakier lub coś z bogatej palety RAL. Stawiamy przede wszystkim na jasne kolory łóżek. Mają one uspokajający charakter, który pomaga dziecku zasnąć w nocy, a w dzień skupić się na pracy. Jeżeli twoje dziecko preferuje bardziej żywe kolory, to bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego na wzorniku RAL. Na przykład łóżko antresola dla dziewczynki może być pomalowane na różowo lub na inny delikatny kolor. Dla chłopca możesz wybrać niebieski, zielony. Tak naprawdę nie ma tu żadnych ograniczeń. Każde dziecko ma swoje ulubione kolory, a my umożliwiamy dostęp do ich szerokiej gamy.

Łóżko antresola białe jest klasycznym, minimalistycznym wyborem dla rodziców, które chcą zadbać o wyciszenie zbyt żywiołowego dziecka lub bezpieczeństwo dziecka nadwrażliwego na bodźce.

Z której strony drabinka?

Wszystkie łóżka antresola mają wejście po drabince. Istnieją dwie główne opcje – drabinka z boku lub od frontu. Wybór wejścia powinien być skonsultowany z dzieckiem, bo to ono będzie codziennie wchodzić na górę. Rodzic powinien jednak wziąć pod uwagę aranżację mebli w pokoju dziecięcym, położenie okna itp. Wejście z boku umożliwia ustawienie szafy lub innego mebla bezpośrednio przy łóżku. W przypadku drabinki od frontu łóżka możliwe jest dostawienie wystających mebli pod łóżkiem. Nie możemy przewidzieć jaka opcja sprawdzi się w twoim przypadku, ale zapraszamy do zapoznania się budową różnych modeli w sklepie Fumio.

Jeżeli nie możecie się zdecydować na konkretny model, to zapraszamy do naszego showroom w Warszawie. Tutaj możecie obejrzeć osobiście niektóre łóżka i zdecydować który materiał wam bardziej odpowiada i jaka aranżacja będzie najlepsza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl