Menu

Profesjonalne doradztwo    Szybka dostawa    Gwarancja jakości ceny FB  ✸  +48 690 233 886  ✸  sklep@fumio.pl

Łóżko piętrowe 3 osobowe

Duża rodzina na małej przestrzeni potrzebuje odpowiednich mebli. Łóżko piętrowe 3 osobowe to idealny sposób na pomieszczenie trójki dzieci w jednym pokoju tak, żeby każdy miał kawałek własnego miejsca. W sklepie Fumio mamy bogatą ofertę łóżek piętrowych, w tym łóżek 3 osobowych.

Piętrowe 3 osobowe

Łóżko piętrowe 3 osobowe FUMI LUX TRIO Łóżko piętrowe 3 osobowe FUMI LUX TRIO
Warianty: MW
Cena: 2 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko piętrowe 3 osobowe RUFI HOME TRIO Łóżko piętrowe 3 osobowe RUFI HOME TRIO
Warianty: MW
Cena: 2 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko piętrowe BIG MIKE Łóżko piętrowe BIG MIKE
Warianty: SB
Cena: 2 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko piętrowe ze schodami z drewna PESTO rozmiary i kolory Łóżko piętrowe ze schodami z drewna PESTO rozmiary i kolory
Warianty: SB
Cena: 4 299,00 zł 4 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • -7 %
  • nowość
Łóżko piętrowe ze schodkami BUBBLE
Łóżko piętrowe ze schodkami BUBBLE
Warianty: Fumio schody
Cena: 3 999,00 zł 4 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • -9 %
  • nowość

Łóżko piętrowe 3 osobowe

Łóżka o klasycznym wyglądzie

Klasyczne łóżka piętrowe mają prosty design, a ich główny zadaniem jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Minimalistyczny wygląd mebli pozwala na dowolną aranżację i ustrojenie we własnym zakresie. Łóżka piętrowe 3 osobowe Arena są najlepszym przykładem takiego designu. Wykonane z drewna sosnowego pozbawionego sęków są trwałe, zdrowe i dobrze się prezentują w otoczeniu różnych mebli. Istnieje możliwość zamówienia łóżka w dowolnym kolorze z bogatego wzornika RAL.

Łóżko 3 osobowe piętrowe o prostym wyglądzie jest też bardzo dobrze ustawne w różnych aranżacjach i różnego typu pomieszczeniach. Nawet jeżeli mieszkasz w zwykłych blokach, to cały mebel bez problemu zmieści się zostawiając przestrzeń pod sufitem.

Łóżko 3 osobowe wysuwane

Sekretem naszych łóżek jest to, że są wysuwane. Miejsce do spania dla trzeciej osoby znajduje się w miejscu szuflady na pościel. To nie tylko zaoszczędza miejsce wzwyż, ale też wszerz.

Takie łóżko 3 osobowe wysuwane jest też doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, które mają częstych gości na noc lub jeżeli rodzina przyjeżdża ze swoim dzieckiem na krótki czas. Wtedy można pomieścić maluchy bez problemu w jednym pokoju.

Niezależnie od tego czy cały mebel będzie używany stale czy część będziecie wysuwać tylko okazjonalnie, warto pomyśleć o zakupie tego typu łóżka. 

Łóżka domki

Meble do pokoju dziecięcego muszą być nie tylko wygodne i funkcjonalne. Nie powinny być nudne. Czasami wystarczy trochę wyobraźni i pokój dzieci zmieni się w kolorowe miasteczko albo w zamek. Właśnie dlatego proponujemy łóżka domki, również w wersji trzyosobowej. Daszek nad łóżkiem można wykorzystać nie tylko do zabawy w dom. Listwy, które go tworzą są świetnym miejscem do zawieszania różnych przedmiotów, lampek a nawet woreczków na zabawki. Można też wykorzystać go po prostu do nałożenia materiału, który będzie robił za dachówkę.

Łóżko 3 osobowe dla dzieci będzie w ten sposób stanowiło jeszcze jedną okazję do wesołego udekorowania dziecięcego pokoju.

Bezpieczna wysokość i duża pojemność

Wszystkie łóżka piętrowe 3 osobowe są skonstruowane tak, żeby nie były zbyt wysokie. Wiemy, że wiele domów nie ma nawet tak wysoko położonego sufitu. Poza tym dbamy o bezpieczeństwo maluchów. Możecie u nas kupić łóżka wysuwane lub poszerzane. W przypadku łóżka Big family dolna część jest po prostu szersza niż górna. Dzięki temu zmieści się tam trójka a nawet czwórka dzieci. Jednocześnie drabinka ustawiona pod lekkim skosem bardziej przypomina schodki i zapobiega upadkom. Ten model łóżka można kupić w różnych kolorach. Dokładny wybór kolorów jest udostępniony na stronie sklepu.

Pod łóżkiem znajduje się wolna przestrzeń, w której dodatkowo można pomieścić szuflady na pościel. Dzięki temu jest to mebel o wielu funkcjach, bardzo przydatnych w przypadku dużej rodziny.

Bezpieczeństwo jest też gwarantowane przez technikę wykonania łóżka. Drewno sosnowe poddanej specjalnej obróbce nie będzie narażone na mikrouszkodzenia i nie produkuje odprysków. Mebel jest malowany ekologicznymi farbami, nieszkodliwymi dla maluchów.

Łóżko 3 osobowe wysuwane czy nie?

Mając do wyboru różne opcje możecie wybrać między łóżkiem wysuwanym i niewysuwanym. Pierwsze zajmuje mniej miejsca, ale wymaga codziennie dodatkowej pracy rano i wieczorem. To dobre rozwiązanie do niewielkiego pokoju lub w przypadku gdy trzecie dziecko nie nocuje w nim stale. Łóżko Big family z poszerzanym dolnym miejscem do spania zajmie więcej miejsca w pokoju. Zaoszczędzi natomiast pracy, czasu i niepotrzebnego stresu. Jeżeli w pokoju mieszka trójka urwisów, których trudno jest nakłonić do porannego wstawania i pójścia spać, to trwała konstrukcja łóżka może być pomocna.

Łóżko 3 osobowe z materacem

Kupując łóżka w naszym sklepie masz możliwość nabycia różnych materacy. Dlatego unikamy sprzedawania konkretnych modeli łóżka z materacem. Podczas wybierania miejsca do spania dla swoich dzieci możecie przejrzeć prezentowane materace i dobrać je zgodnie z wymiarami łóżka. Jeżeli jeden lub więcej materacy do łóżka 3 osobowego wymaga konkretnej konstrukcji lub materiału to może znajdziecie go w Fumio lub kupicie osobno w specjalistycznym sklepie. Wszystkie niezbędne wymiary łóżka znajdziecie w opisie produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl