Menu

Profesjonalne doradztwo    Szybka dostawa    Gwarancja jakości ceny FB  ✸  +48 690 233 886  ✸  sklep@fumio.pl
Gwarancje

Gwarancje techniczne sklepu www.fumio.pl

  • www.fumio.pl podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu internetowego, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.
  • Klient może powiadomić nas o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres: sklep@fumio.pl
  • W reklamacji dotyczącej nieprawidłowości związanych z funkcjonowaniem serwisu Sklepu internetowego prosimy o wskazanie rodzaju oraz daty wystąpienia nieprawidłowości.
  • Zobowiązujemy się ustosunkować do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej złożenia.

 

Gwarancje Produktowe

Fumio jest producentem niektórych produktów w sklepie www.fumio.pl. Co do tych produktów Fumio ponosi pełną odpowiedzialność z tytułu gwaranacji sprzedanych produktów na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. 

W odniesieniu do produktów których Fumio nie jest producentem, odpowiedzialność może ponosić dedykowany producent produktu na warunkach wskazanych na karcie gwarancyjnej wydanej przez danego producenta. Kupujący jeśli istnieje taka możliwość może w ramach gwarancji zgłosić swoje roszczenia bezpośrednio do producenta, którego adres będzie wskazany na karcie gwarancyjnej.

Każdy dostępny produkt w sklepie www.fumio.pl objęty jest odpowiedzialnością w ramach przepisów o rękojmi za wady. Gwarancję nie znoszą uprawnień Klientów wynikających z przepisów o rękojmi za wady produktów sprzedanych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl