Menu

Profesjonalne doradztwo    Szybka dostawa    Gwarancja jakości ceny FB  ✸  +48 690 233 886  ✸  sklep@fumio.pl

Łóżka piętrowe 3-osobowe 

Masz w domu trójkę urwisów, a może twoje dzieci często odwiedzają kuzyni lub przyjaciele? W każdej z tych sytuacji warto mieć łóżko piętrowe 3-osobowe. W naszym sklepie oferujemy dwa rodzaje łóżek tego typu – rozkładane i poszerzane. Oto jakie opcje są do wyboru.

Piętrowe 3 osobowe

Łóżko piętrowe 3 osobowe FUMI LUX TRIO Łóżko piętrowe 3 osobowe FUMI LUX TRIO
Warianty: MW
Cena: 2 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko piętrowe 3 osobowe RUFI HOME TRIO Łóżko piętrowe 3 osobowe RUFI HOME TRIO
Warianty: MW
Cena: 2 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko piętrowe BIG MIKE Łóżko piętrowe BIG MIKE
Warianty: SB
Cena: 2 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko piętrowe ze schodami z drewna PESTO rozmiary i kolory Łóżko piętrowe ze schodami z drewna PESTO rozmiary i kolory
Warianty: SB
Cena: 4 299,00 zł 4 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • -7 %
  • nowość
Łóżko piętrowe ze schodkami BUBBLE
Łóżko piętrowe ze schodkami BUBBLE
Warianty: Fumio schody
Cena: 3 999,00 zł 4 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • -9 %
  • nowość

Łóżka piętrowe 3-osobowe – pokój młodzieżowy

Łóżko piętrowe 3-osobowe rozkładane

Zasada łóżka rozkładanego jest bardzo prosta. Dodatkowe miejsce do spania jest schowane pod widoczną częścią na zasadzie wysuwanej szuflady. Jak działają łóżka piętrowe rozkładane? Podstawą jest piętrowe łóżko 2-osobowe. Pod dolną częścią łóżka znajduje się niższe, które w razie potrzeby można wysunąć. W ciągu dnia nie zajmuje ono żadnego miejsca. W razie potrzeby da się jeszcze pod spodem schować szufladę na pościel. Łóżko wysuwane można postawić obok piętrowego lub prostopadle do niego.

Łóżko 3-osobowe poszerzane

To łóżko 3-osobowe jest prawdziwym hitem designu. Nie musisz nic rozkładać ani wysuwać. Dolna część jest po prostu szersza niż górna. Może z niego korzystać dwójka lub trójka dzieci. Ponieważ jest solidne i wytrzyma obciążenie do 190 kg, to nie powinno być żadnego kłopotu nawet z zakwaterowaniem tam czwórki maluchów. Natomiast jest przeznaczone głównie dla trójki rodzeństwa.

Łóżko Big Family posiada wygodną, pochyloną drabinkę, która nie ogranicza miejsca na dolnej części do spania. Możliwe jest zamontowanie pod dolną częścią również wysuwanej szuflady z materacem lub po prostu szuflady na pościel.

Na co dzień i na rodzinne spotkania

Łóżka piętrowe 3-osobowe są tworzone z myślą o dużych rodzinach. Jeżeli trójka dzieci jest w tym samym lub podobnym wieku, to może bez problemu korzystać z takiego spania przez całe lata. W przypadku gdy w rodzinie jest tylko dwójka dzieci w podobnym wieku, trzecie spanie można wykorzystać w razie wizyty gości. Dobrze przydaje się na przykład kiedy wasze pociechy są odwiedzane przez kuzynów w tym samym wieku. Posiadanie dodatkowej opcji do spania pozwala nie martwić się o rozmieszczenie gości. Po prostu wysuwamy dodatkowy element mebla i gotowe łóżko 3-osobowe.

Solidne wykonanie i estetyka

Wszystkie meble są robione z myślą o dzieciach i młodzieży. Bierzemy pod uwagę żywotność maluchów, zwłaszcza jeżeli zbierze się trójka urwisów w jednej sypialni. Dlatego łóżka piętrowe 3-osobowe są wykonane z solidnych materiałów i zapewniają długotrwałe, bezpieczne korzystanie.

Wszystkie dostępne u nas łóżka 3-osobowe są wykonane z bezsękowego drewna sosnowego. Jest to drewno poddane specjalnej obróbce, dzięki czemu jest bardziej trwałe niż zwykłe drewno sosnowe czy płyta MDF.

Ustawność łóżek 3-osobowych

Jeżeli kupujemy bardzo duży mebel, to możemy się obawiać, że zajmie zbyt dużo miejsca. Łóżka piętrowe 3-osobowe to optymalne rozwiązanie, bo zabierają tylko tyle przestrzeni na ile to konieczne. Łóżka piętrowe łatwo łączy się z biurkiem, można też ustawić łóżko piętrowe 3-osobowe z szafą w jednym szeregu. To zaoszczędzi dużo miejsca w pokoju i pozwoli wykorzystać pozostałą przestrzeń w dowolny sposób.

Dzięki opcji schowania trzeciego miejsca do spania mebel w ciągu dnia zawsze ma te same wymiary wszerz. Niezależnie od tego czy w nocy śpi na nim jedno, dwoje czy troje dzieci, w dzień jest to jeden mebel. Jeżeli wybierzecie opcję dolnego spania bez barierek, to nadaje się ono – jak zwykłe łóżko 1-osobowe do siadania w ciągu dnia. Oczywiście dobrze jest zapewnić dzieciom również osobną przestrzeń do relaksu.

O czym pamiętać kupując łóżko?

Niezależnie od tego czy kupujesz łóżko piętrowe 3-osobowe, 2-osobowe czy antresolę dla jednej osoby pamiętaj o wymiarach. Podjęcie decyzji o wybranej wielkości łóżka pomoże szybko dobrać odpowiedni materac. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór materacy. Żeby wybrać właściwy musisz znać wymiary łóżka. Jeszcze ważniejsze jest to w przypadku modelu Big Family. Poza standardowym miejscem jednoosobowym masz tu szerszą część dwuosobową.

Zanim kupisz łóżko możesz zdecydować z której strony będzie drabinka. Może mieć to znaczenie dla dzieci lub ze względu na ustawienie mebli w pokoju.

W razie wszelkich wątpliwości możesz obejrzeć nasze produkty w showroom w Warszawie lub dopytać o szczegóły kontaktując się z pracownikiem sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl