Menu

Profesjonalne doradztwo    Szybka dostawa    Gwarancja jakości ceny FB  ✸  +48 690 233 886  ✸  sklep@fumio.pl
WAŻNE dostawa i montaż

Komfortowa dostawa do Waszego domu

Dla Twojej wygody dostarczamy meble na terenie całej Polski. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, takimi jak DPD, GLS, DHL, JASFBG, PEKAES oraz bezpośrednio z transportami producentów mebli. Możesz być pewny, że Twoje meble będą traktowane z należytą starannością na każdym kroku - od załadunku do rozładunku. Należy jednak pamiętać, że kierowca odpowiedzialny jest jedynie za wyładowanie mebli z pojazdu, nie pomaga w ich wniesieniu. Zalecamy zorganizowanie dodatkowej pomocy przy przenoszeniu zakupionych produktów. Minimum 24 godziny przed dostawą poinformujemy Cię, że Wasze meble są gotowe do opuszczenia stolarni lub fabryki i ruszają do Was.

 

Przypomnienie dotyczące Dostawy: Jeśli zauważysz uszkodzenia w dostarczonej przesyłce, natychmiast spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Kurier ma obowiązek posiadać taki protokół. Jest to kluczowe dla przyszłych postępowań reklamacyjnych w przypadku uszkodzenia produktów w transporcie.

Czas oczekiwania na meble

Przy każdym produkcie wskazany jest przewidywany czas realizacji zamówienia. Jeżeli w jednym zamówieniu znajdują się produkty o różnym czasie oczekiwania, należy kierować się najdłuższym z nich. Czas ten liczony jest od momentu zarejestrowania wpłaty w dni robocze. Pamiętaj, że jeżeli zamawiasz produkty od wielu producentów, mogą one zostać dostarczone w oddzielnych przesyłkach.

 

Porady dotyczące montażu mebli w domu

Do każdego zakupionego mebla dołączamy instrukcję montażu. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nią i śledzenia krok po kroku. Jeśli instrukcja zgubiła się lub nie była dołączona, skontaktuj się z nami - przesłanie jej w formacie cyfrowym na Twój adres e-mail to dla nas żaden problem.

Kilka ważnych zaleceń:

  • Po wyjęciu elementów z opakowania, układaj je na miękkiej powierzchni, takiej jak koc czy dywan, aby uniknąć zarysowań. Uszkodzenia powstałe przez otarcia nie są podstawą do reklamacji.
  • Jeśli zauważysz wady czy uszkodzenia przed przystąpieniem do montażu, nie kontynuuj prac. Zgłoś problem od razu. W razie potrzeby wymiany niektórych części, nie będziesz musiał demontować całego mebla.

Oferujemy montaż mebli w Warszawie!

Po wcześniejszym uzgodnieniu świadczymy usługę montażu naszych mebli na obszarze Warszawy i najbliższych okolic.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu 690 233 886 lub sklep@fumio.pl - jesteśmy do dyspozycji :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium