Menu

Profesjonalne doradztwo    Szybka dostawa    Gwarancja jakości ceny FB  ✸  +48 690 233 886  ✸  sklep@fumio.pl
Czas i koszty dostawy

W Fumio Meble i Wnętrza macie do wyboru kilka opcji dostawy:

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty - tylko i wyłącznie mało gabarytowych produktów po wcześniejszym ustaleniu w showroom ul. 1 sierpnia 46, 02-134 Warszawa (produkty małe w paczkach np. tapeta, lampa, drobne meble np. półka, przewijak)

Drobne przesyłki

Małe przesyłki realizowane są firmą kurierską GLS, DPD, InPost - koszt przesyłki 19 zł lub 50 zł (produkty o niedużych gabarytach np. tapeta, lampa, drobne meble np. półka, przewijak)

Wysyłka dużych mebli i zestawów - GABARYTY

Gabaryty - koszt transportu mebli uzależniony jest od gabarytów i producenta.

  • Małe gabaryty 50 zł  (specjalistycznym transportem, na palecie lub w paczkach bez wniesienia)
  • Średnie gabaryty 100 zł  (średnie meble dostarczone złożone lub do 3 mebli z kolekcji)
  • Duże kolekcje - transport paletowy 169 zł (duże meble i kolekcje mebli)

Meble producenta BAMI nie łączymy w wysyłkach z innymi produktami ze sklepu - koszt wysyłki jest to w zależności od produkty 160 zł lub 260 zł.

Gratis - za zakupy powyżej 6000 zł wysyłka jest bezpłatna.

* finalna cena dostawy wylicza się automatycznie w koszyku po dodaniu produktów (nie dotyczy dostaw zagranicznych) 

Czas realizacji zamówienia 

W ofercie mamy różnych producentów mebli i dodatków, koszt dostawy jest automatycznie wskazany na karcie zamówienia w toku dokonywania zakupów.

  • zamówienia złożone do godziny 14:00 w dniu roboczym realizujemy jeszcze tego samego dnia, złożone po 14.00 lub w weekend i święta realizujemy od następnego dnia roboczego - po otrzymaniu zaliczki, bądź zaksięgowaniu wpłaty na koncie
  • produkty oznaczone dłuższym terminem dostępne są na zamówienie od producentów (terminy podane są orientacyjnie gdyż termin może zostać skrócony lub wydłużony o czym niezwłocznie zostaną Państwo poinformowani telefonicznie bądź mailowo). W przypadku zamówienia produktów o różnych terminach wysyłki, terminem wysyłki paczki jest najdłuższy podany termin.
  • W przypadku zamówienia kilku producentów, produkty dotrą do Państwa w różnych niezależnych przesyłkach kurierskich - natomiast koszt dostawy pozostaje niezmienny.
  • Informacja o dostawie mebli gabarytowych przekazywana jest około 48 godzin przez terminem dostawy 
  • Po złożeniu zamówienia informujemy na bieżąco e-mailem o poszczególnych etapach realizacji, aż do dostarczenia przesyłki, w przypadku dodatkowych pytań i informacji zachęcamy do kontaktu.
  • Dostawy realizowane są firmami kurierskimi lub transportem własnym producentów, odbywają się w godzinach 7.00 do 22.00 czas dostawy przesyłki to 1-2 robocze od momentu nadania.

Jeśli macie pytania, wątpliwości lub potrzebujecie porady zapraszamy do kontaktu +48 690 233 886 lub sklep@fumio.pl 

W przypadku odmowy przyjęcia towaru, ponowna dostawa odbędzie się po ustaleniu dodatkowego terminu. Dlatego na drugą dostawę nie obowiązuje już termin realizacji określony w zamówieniu, a całkowity jego termin może być przesunięty o 3-4 tygodnie a koszt magazynowanie wyniesie 10 zł brutto za dzień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium