Menu

Profesjonalne doradztwo    Szybka dostawa    Gwarancja jakości ceny FB  ✸  +48 690 233 886  ✸  sklep@fumio.pl

Skrzynie / kontenerki na zabawki

Jednym z ciekawych sposobów na zorganizowanie pokoju dziecka są skrzynie na zabawki. To nie tylko pojemniki, do których maluch ma łatwy dostęp i może szybko wyjąć lub posprzątać swoje rzeczy. Skrzynie mogą mieć wartość dekoracyjną i dobrą ustawność jako mebel. W dużych pomieszczeniach mogą stanowić osobny element umeblowania, na małej przestrzeni łatwo dadzą się schować pod łóżkiem lub biurkiem.

Skrzynie na zabawki

Regał Szafka do przechowywania JEEP
Regał Szafka do przechowywania JEEP
Cena: 944,10 zł 1 049,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • -10 %
Skrzynia Luna Skrzynia Luna
Warianty: Lenart
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynia na zabawki Calmo Skrzynia na zabawki Calmo
Warianty: Pinio
Cena: 769,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynia Story Skrzynia Story
Warianty: Lenart
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynie na zabawki Dino Skrzynie na zabawki Dino
Warianty: NLD
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynie na zabawki Królik Skrzynie na zabawki Królik
Warianty: NLD
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynie na zabawki Piesek Skrzynie na zabawki Piesek
Warianty: NLD
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynia sosnowa KS101 Skrzynia sosnowa KS101
Warianty: DREWMAX
Cena: 459,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynia sosnowa KS102 Skrzynia sosnowa KS102
Warianty: DREWMAX
Cena: 747,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynia sosnowa KS103 Skrzynia sosnowa KS103
Warianty: DREWMAX
Cena: 1 028,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skrzynia sosnowa KS104 Skrzynia sosnowa KS104
Warianty: DREWMAX
Cena: 508,00 zł
szt.
zobacz więcej

SKRZYNIE NA ZAWAWKI

Nauka sprzątania i samoorganizacji

Twoje dziecko ma problemy z odkładaniem zabawek na półki? Być może chodzenie z pojedynczymi przedmiotami jest zbyt nudne. Skrzynia na zabawki jest dobrym sposobem, żeby nauczyć malucha sprzątania po sobie. Dzięki łatwej dostępności pojemnika i możliwości wrzucenia wszystkiego naraz, dziecko nie będzie się nudziło podczas sprzątania. Mobilne skrzynie na kółkach pozwalają dodatkowo przesunąć mebel w pobliże używanych zabawek, przez co ułatwiają sprzątanie.

 
Skrzynia na zabawki z siedziskiem

Dużą popularnością cieszą się zawsze meble wielofunkcyjne. Skrzynia na zabawki z siedziskiem pozwala połączyć możliwość przechowywania rzeczy z dodatkowym miejscem do siedzenia. W niedużym pokoju dziecięcym jest to bardzo ważne. Wstawienie skrzyni z siedziskiem między dwa wyższe meble stworzy dla dziecka kącik, w którym będzie mogło czytać czy korzystać z tabletu. Skrzynie można też postawić osobno, dzięki czemu posłuży jako ława.

Ponieważ siedzisko jest wykonane z twardej, wytrzymałej płyty może też służyć jako półka. Oczywiście pod warunkiem, że przedmioty na niej postawione da się łatwo zdjąć. 

Skrzynia na zabawki na kółkach

W naszej ofercie znajdziecie skrzynię, którą dziecko może traktować jak wózek. Skrzynia na zabawki na kółkach ma przyjazny dla maluchów design. Nadaje się do przesuwania lub ciągnięcia po dywanie i panelach. Dzięki temu dziecko może przenieść na środek pokoju lub do salonu swoje ulubione pluszaki albo zestaw klocków. Skrzynia jest też ułatwieniem w pomieszczeniach gdzie istnieje duża odległość od miejsca zabawy do półek. Za każdym razem można po prostu przetransportować zabawki w miejsce gdzie będą używane. Mobilność skrzyni stwarza również nieskończone możliwości kreatywnej zabawy z dzieckiem. Taki mebel sam w sobie jest rodzajem zabawki.

Skrzynia na zabawki - duża czy mała?

Różne są mieszkania i różne dzieci, dlatego w sklepie Fumio udostępniamy kilka rodzajów skrzyń do przechowywania zabawek. Może to być skrzynia na zabawki duża, stabilna, z zamykaną pokrywą. Alternatywą jest niewielka skrzynia na kółkach lub małe skrzynki, które można wsunąć pod biurko lub postawić na półce.

Duże skrzynie dobrze sprawdzą się w przypadku dużej ilości drobnych i średnich zabawek. Mogą też służyć jako pojemnik na pościel lub ubranka dziecka. W pokoju niemowlaka sprawdzą się też jako kontener na zapasowe pieluszki.

Małe skrzynie na zabawki są dostępne w zestawie po trzy sztuki. Dzięki temu dziecko może posegregować w nich różne rodzaje zabawek lub innych akcesoriów.

 

Różnorodny design

Każda skrzynia na zabawki proponowana w naszym sklepie ma swój oryginalny design. Jeżeli twoje dziecko lubi bardziej spersonalizowane przedmioty, to możesz wybrać skrzynki z buzią królików lub piesków. Jeżeli meble wykorzystuje głównie do budowania własnych światów, to z pewnością będzie zadowolone z dużej skrzyni z siedziskiem. Dla maluchów ciekawych świata, które lubią wędrować po domu i mieć przy sobie pluszowych przyjaciół, najlepszym rozwiązaniem jest skrzynia na kółkach. Każdy rodzic znajdzie tutaj coś co doskonale dopełni wyposażenie pokoju dziecka.

Skrzynia na zabawki - duża czy mała?

Większość mebli, które proponujemy do pokoju dziecięcego jest biała lub w jasnych kolorach. Skrzynia na zabawki biała, z pokrywą w innym kolorze będzie świetnie współgrać z innymi meblami z naszych kolekcji. Dzięki użyciu jasnych kolorów w pokoju dziecka będzie zawsze dużo światła i ograniczona ilość niepotrzebnych bodźców wzrokowych.

Z pokoju dziecka do sypialni rodziców

Niektóre skrzynie dostępne w naszym sklepie mają uniwersalny design. Jeżeli dziecko z jakichś powodów nie będzie chciało używać mebla lub postanowisz przearanżować jego pokój, zawsze możesz użyć takiej skrzyni jako pojemnika na pościel czy bieliznę we własnej sypialni. Mebel może też służyć w salonie, zwłaszcza jeżeli cenisz sobie trochę roztrzepany styl boho i będziesz mieć ciekawy pomysł jak ustroić taką skrzynię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl