Menu

Profesjonalne doradztwo    Szybka dostawa    Gwarancja jakości ceny FB  ✸  +48 690 233 886  ✸  sklep@fumio.pl
Formy płatności

W Fumio Meble i Wnętrza macie do wyboru następujące formy płatności:

 

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Anna Adamczyk

ul. Rakowska 11/81

02-237 Warszawa

Nr konta mBank 54 1140 2004 0000 3802 8030 7562

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Na wpłatę oczekujemy do 3 dni roboczych.

 

Płatność elektroniczna 

to szybki i bezpieczny sposób zapłaty poprzez przelew z większości banków w Polsce oraz kartę płatniczą/kredytową (certyfikat SSL).

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

Płatności Shoper - 3 miesiące bez prowizji, aktywuj jednym kliknięciem >>

- DotPay

- PayPal

- Przelewy24.pl

- PayU

Płatność kartą lub gotówką 

Płatność kartą płatniczą lub gotówką jest możliwa przy składaniu zamówień w showroom stacjonarnym.

Za pobraniem 

Możliwość płatności przy odbiorze (za pobraniem - płatność gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia) dotyczy mebli do 1500 zł. Usługa płatna jest dodatkowo 39 zł.

Raty COMFIRMO

Z Comfino masz wybór! Raty 0%, Niskie Raty oraz płatności odroczone „Kup teraz, zapłać później”. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się zakupami bez obawy o finanse. 

Comfino jest to część firmy Comperia - raty finansowe są przez banki - Alior Bank, InBank i Santander. Udzielenie kredytu na zakup trwa zaledwie 15 min. Podpisanie umowy przez SMS.

Zakupy ratalne 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

Zaliczka 

W przypadku zakupu mebli powyżej 1500 zł wymagana jest płatność pełna lub zaliczka - 30 % wartości zamówienia. Termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania potwierdzenia przelewu. Aby zapłacić zaliczkę po zakupie dostaniecie Państwo maila z potwierdzeniem zakupu gdzie będą podane dane do przelewu (w tytule prosimy wpisać FUMIO.PL Numer zamówienia …. Zaliczka). Pozostałą kwotę należy dopłacić przed wysyłka mebli, w momencie przekazania informacji o gotowości mebli do wysyłki. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl